AKTUALNOŚCI

logo
PrimeGlobal Aachen
28 sierpnia 2019
Autor: Szwak i Spółka

W czerwcu tego roku na zaproszenie światowej organizacji firm księgowych PrimeGlobal przedstawiliśmy prezentację na temat digitalizacji procesów w księgowości.

Na technicznej konferencji w niemieckim Aachen na forum 63 osób reprezentujących 31 firm księgowych z 15 krajów głównie z regionu GASL – Niemcy, Austria, Szwajcaria oraz Liechtenstein – oraz regionu Beneluxu, Francji, Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii w bloku poświęconym cyfryzacji księgowości przedstawiliśmy naszą ideę obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej.

W naszej prezentacji pokazaliśmy technicznie (łącząc się zdalnie do naszego serwera i używając narzędzi na jakich codziennie pracujemy) w jaki sposób w 60 minut od wydarzenia (np. otrzymanie faktury zakupu lub wystawienie faktury sprzedaży) przy użyciu naszego oprogramowania do elektronicznego obiegu dokumentów eCurcuma oraz technik digitalizacji raportujemy w narzędziach typu Business Intelligence.

Pierwszy slajd naszej prezentacji w skompensowany sposób przedstawiał ideę naszej pracy:

Cała nasza prezentacja znajduje się tutaj.

Wystąpienie spotkało się ze sporym uznaniem wśród uczestników konferencji. W istniejącej od ponad 20 lat i liczącej ponad 300 firm z całego świata organizacji PrimeGlobal uznano nas za jednego z liderów w dziedzinie digitalizacji procesów oraz organizacji pracy w księgowości.

Początkowo nie publikowaliśmy tych informacji, ale w związku z zainteresowaniem i otrzymywanymi komentarzami dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem w tym zakresie. Przy tej okazji dziękujemy za wieloletnie oraz bieżące wsparcie i współpracę, ponieważ mamy świadomość, że to nasze wspólne osiągnięcie :)

Poniżej kilka fotografii z konferencji:

KONTAKT
SZWAK & SPÓŁKA SP. Z O.O.
ul. Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań