AKTUALNOŚCI

logo
PrimeGlobal
01 września 2018
Autor: admin

Mamy przyjemność poinformować, iż jako firma Szwak i Spółka Sp. z o.o. 1. września 2018 jako niezależny członek przystąpiliśmy do międzynarodowego stowarzyszenia niezależnych firm księgowych PrimeGlobal.

Jest to 4 (spośród 21) tego typu największa organizacja na świecie. Staliśmy się częścią grupy 285 firm księgowych, z 81 krajów, zlokalizowanych na 5 kontynentach.
Dzięki temu uzyskaliśmy możliwość wymiany doświadczeń oraz wiedzy ze specjalistami w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac, i audytu z całego świata, np. jeśli interesują nas informacje podatkowe z Singapuru, możemy je szybko uzyskać z zaufanego źródła, jeśli chcemy widzieć jakie są realia prowadzenia biznesu we Francji czy Hiszpanii lub USA, Mauritiusie, HongKongu czy Brazylii również wiemy kogo zapytać. Odwrotnie jesteśmy do dyspozycji w zakresie obsługi i porady dla zagranicznych podmiotów i osób rozważających rozwój swoich biznesów w Polsce.
Zyskaliśmy bazę wiedzy, z której mogą Państwo korzystać chcą rozwinąć swój biznes poza granicami Polski.

Podkreślamy, że jesteśmy niezależni, udział w stowarzyszeniu nie zobowiązuje nas do żadnych działań lub wymiany informacji, a podczas audytu, który był wymogiem przyjęcia w poczet członków weryfikowano korespondencyjne oraz podczas bezpośredniej wizyty nasze doświadczenie, sposób oraz mechanizmy mające zapewniać jakość pracy.

Mamy nadzieję, że nawiązane w ten sposób relacje i doświadczenia oraz uzyskane możliwości sprawią, że nasze usługi staną się dla Państwa jeszcze bardziej efektywne i wspierające Państwa pracę, stabilizację oraz rozwój.

KONTAKT
SZWAK & SPÓŁKA SP. Z O.O.
ul. Roosevelta 18, 60-829 Poznań